Informatikos mokslų centro prisistatymas Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto organizuotoje įmonių mugėje

Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultete 2015 metų kovo 4 – 5 dienomis vyko Karjeros dienų renginys „Sveiki – aš inžinierius! 2015”. Renginys skirtas Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto studentams. Jo metu studentai pristatė save ir savo pasiekimus, dalyvavo seminaruose ir gavo naudingų žinių bei išgirdo patarimų, kaip sėkmingai kopti karjeros laiptais, susipažino su įmonių veikla ir įsidarbinimo galimybėmis, galėjo užmegzti naudingus kontaktus su renginyje dalyvavusių įmonių atstovais. Renginyje kartu su kitomis kompanijomis dalyvavo Informatikos mokslų centro atstovas, kuris pristatė įmonės veiklą ir įmonės darbuotojų sukurtą duomenų analizės įrankį DAMIS, veikiantį našiųjų skaičiavimų aplinkoje. Įmonės pranešime buvo akcentuotas specializuotas duomenų analizės poreikis, atsižvelgiant į vis labiau plintantį įterptinių sistemų generuojančių didelių apimčių skirtingų tipų duomenis naudojimą. Įmonės turima patirtis rodo, jog tokių sparčiai kintančių apimtimi ir įvairove, specializuotų duomenų analizė yra svarbi ir gali būti efektyviai taikoma sprendžiant, tiek versle, tiek moksle kylančius uždavinius, o siūlomiems sprendimams įgyvendinti privalo būti suburta skirtingų sričių specialistų, kuriuos geba parengti Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultetas, komanda. Pristatymo pabaigoje studentai už teisingus atsakymus į klausimus gavo su Informatikos mokslų centro atributika susijusias dovanėles.


Informatikos mokslų centras siūlo studentams profesionalias dalykinės srities žinias ir mokymus vykdant tiek profesines, tiek baigiamąsias praktikas Išmaniųjų įrenginių programavimo, Informacijos sistemų ar Programinės įrangos kūrimo specialistams. Taip pat Informatikos mokslų centras yra pasirengęs užmegzti glaudesnį bendradarbiavimą su mokslo, verslo institucijomis vykdant mokymą duomenų analizės srityje ir siūlydama į užsakovą orientuotus problemų sprendimus.


Įmonių mugėje taip pat dalyvavo tokios kompanijos kaip: Adform, Fima, Barclays ir kt.


Renginio akimirkos: